Aromaterapia

Para wodna w pielęgnacji –największy sojusznik zdrowej cery?

Para wodna w pielęgnacji – największy sojusznik zdrowej cery

Masz cerę wrażliwą, tłustą czy suchą? A może borykasz się z trądzikiem lub z nadwrażliwością? W SPA pewnie zaproponowano by Ci wyspecjalizowany zabieg kosmetyczny, dedykowany jednemu problemowi skóry. Ale co jeśli chcesz za jednym razem poradzić sobie z różnymi typami niedoskonałości? Skoro cel jest jeden – rozświetlona, wygładzona skóra – to i rozwiązanie powinno być uniwersalne.

Niepozorna para wodna w pielęgnacji twarzy to tak naprawdę największy sojusznik zdrowej cery. Jej cudowne działanie poznasz dzięki streamerowi ZING Aromatherapy. Zaproś SPA do domu!

Spis Treści
(na skróty)

1

Domowe SPA = profesjonalne rezultaty

2

Para wodna w pielęgnacji – zastosowanie

3

Parownica do twarzy ZING Aromatherapy

Domowe SPA = profesjonalne rezultaty

Para wodna, jeśli użyta z odpowiednią intensywnością, może okazać się prawdziwym sprzymierzeńcem dla urody. Wykorzystywanie jej w pielęgnacji to zresztą nic nowego – wystarczy spytać babci. Swego czasu „parówki”, czyli kąpiele parowe, były popularnym zabiegiem DIY. Często korzysta się z nich również w SPA i w najlepszych gabinetach kosmetycznych. Teraz zaś, dzięki innowacyjnym parownicom takim, jak ta od ZING Aromatherapy, te same profesjonalne rezultaty możesz uzyskać… w domowym zaciszu!

Para wodna w pielęgnacji – zastosowanie

Na trądzik, na wyciszenie stanów zapalnych, na pozbycie się zaskórników, na pielęgnacyjny detoks – aż kusi powiedzieć „na wszystko”! Ciepłe strumienie pary wodnej ogrzewają skórę, pobudzając jej metabolizm komórkowy skóry i tym samym wspomagając jego prawidłowe funkcjonowanie. Już po jednym takim zabiegu cera jest bardziej gładka, odżywiona. Stosowanie parownicy to także skuteczna kuracja antystarzeniowa – pobudzone komórki produkują więcej kolagenu. To przekłada się na lepszą elastyczność skóry.

Przy użyciu właściwego sprzętu para wodna w pielęgnacji daje naprawdę spektakularne efekty! W czym tkwi sekret? Jak zawsze, liczą się szczegóły.

Parownica do twarzy ZING Aromatherapy

Parownica ZING Aromatherapy łączy zasady naturalnej pielęgnacji z nowoczesną technologią. Do skóry trafiają nanocząsteczki, o 18 000 razy mniejsze od zwykłych drobinek pary. Ich malutki rozmiar sprawia, że z łatwością przenikają przez nawet i gęstsze warstwy kremu czy podkładu. Wnikają naprawdę głęboko. Doskonale usuwają makijaż, brud i inne zanieczyszczenia, pozostawiając skórę zdrową i odżywioną.

Mała i poręczna parownica jest niebywale łatwa w użytkowaniu. Stosując zasadę trzech kroków szybko i skutecznie osiągniesz efekt SPA – tyle że bez wychodzenia z domu! Po prostu:

  1. wypełnij komorę wodną steamera;
  2. podłącz i włącz urządzenie;
  3. nakieruj strumień pary na twarz i pozostań w tej pozycji przez 5-10 min.


I już! Tyle wystarczy, by zapewnić Twojej skórze piękny i zdrowy wygląd. A Tobie – dobre samopoczucie!

Dodaj komentarz