WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Sięgamy po olejki, mając na uwadze tylko ich piękny zapach. Pamiętajmy jednak , że są to substancje działające na nasz organizm i będą mieć działanie terapeutyczne, przeciwbólowe, przeciwwirusowe, antyseptyczne, antywirusowe i wiele wiele innych!

Efekt otrzymujemy natychmiast!

Tak! Olejki cytrusowe. Niektórych olejków nie należy używać bezpośrednio na skórę przed wystawieniem jej na słońce, albo działanie innego źródła promieniowania UV. Takie olejki eteryczne to m.in.: arcydzięglowy, bergamotowy, cytrynowy, grejpfrutowy czy mandarynkowy.

Tak! Mimo, że należy zachować ostrożność podczas korzystania, warto z nich korzystać dla dobra dzieci. Inhalacja zwykle będzie najlepszym sposobem użycia olejków eterycznych. Wdychanie jest idealnym rozwiązaniem dla zatkanych dróg oddechowych np. Dodając krople lub dwie olejku z sosny, świerku lub jodły do steamera!

Olejki eteryczne mogą także pomóc dziecku w sytuacji gdy jest niespokojne lub rozproszone i nie chce spać. Wystarczy rozproszyć olejek lawendowy w sypialni dziecka na 15 minut przed snem lub delikatnie na poduszkę co powinno zapewnić spokojny sen. Innymi olejkami, które pomogą uspokoić dziecko są olejki pomarańczowy, bergamotkowy i geraniowy.

Zapobiegawczo zalecamy wykonywać sesję w odległości 30cm od twarzy.

Ciepła para pomaga odblokować pory skóry, usuwa z nich zalegające zanieczyszczenia, odkaża, zmniejszając skłonność do zmian zapalnych. Pomaga też poprawić mikrokrążenie, dzięki czemu szara cera po zabiegu nabiera zdrowszego wyglądu.

Zabieg trwa 8-10 minut, należy go wykonywać 2×3 razy w tygodniu.

Zabieg trwa 8-10 minut. Można go wykonywać codziennie.

Od drugiego tygodnia życia!

Aromaterapię dzieci zaczynamy od olejku mandarynkowego, rumianku oraz lawendy. 

Uwaga, nie należy jej mylić z hybrydą lawendy, czyli lawandyną. Zawiera ona eukaliptol i kamforę – składniki zdecydowanie niewskazane dla małych dzieci.

Mandarynka, rumianek, i lawenda – te olejki eteryczne są tak łagodne, że w mini stężeniu można użyć ich już w pokoju 2-tygodniowego dziecka.

WAŻNE INFORMACJE

Dokładamy wszelkiej staranności, aby Twoje zamówienie dotarło nienaruszone oraz nieuszkodzone. Podczas odbioru paczki prosimy o weryfikacje jej stanu w obecności kuriera.

W naszym sklepie internetowym oferujemy sposoby wysyłki:

  • Kurier DPD: wysyłka w 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia 
  • InPost Paczkomaty: wysyłka w 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia

Informacja o czasie wysyłki znajduje się na stronie każdego produktu pod opisem. Wysyłka w ciągu 72 godzin oznacza, że przekażemy paczkę kurierowi maksymalnie w ciągu 72 godzin od momentu opłacenia zamówienia (lub złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem). Jeśli dzień przekazania paczki wypada w dniu, w którym kurierzy nie pracują (np. weekend lub święto), paczka zostanie wysłana w pierwszym kolejnym dniu roboczym.

Po nadaniu paczki z naszego magazynu klient otrzymuje wiadomość e-mail z numerem nadania. Umożliwi to swobodne śledzenie przesyłki na stronie internetowej. Wszelkie pytania dotyczące doręczeń prosimy zgłaszać bezpośrednio do:

    • DPD: tel. 22 577 55 55 
    • InPost: tel 722 444 000

SKONTAKTUJ SIĘ

Support dla klientów ZING

Pracujemy każdego dnia w godzinach 8:00-20:00

Czy uzyskali Państwo odpowiedź na wszystkie pytania?
Jeśli nie, prosimy o kontakt pod adres kontakt@wladek-laszko.pl